لوگو سنگبری معنوی
98-51-5252-4773+ -0915-528-4095   0 محصول - تومان العربية简体中文EnglishFrançaisItalianoفارسیEspañolTürkçeاردو
|

حذف ویروس Ttczmd.com

باسلام متاسفانه جدیدا با ویروس Ttczmd.com تو رایانم مواجه شدم کلی جستجو کردم برای حذف این ویروس از روی مرورگر گوگل کروم اما به نتیجه خاصی نرسیدم اکثرا نرم افزار های مختلف معرفی کرده بودن که شناسایی میکرد اما حذف ویروس رو انجام نمیداد برای همین تصمیم گرفتم روشی که برای حذف این ویروس استفاده کردم رو برای شما هم یاداشت کنم !

ویروس Ttczmd.com بصورت یک افزونه رویه مرورگر گوگل کروم نصب میشه و شما تو هر سایتی که باشید با کلیک تو سایت برای شما صفحات تبلیغات مختلف مانند تبلیغات پاپ آپ باز میشه متاسفانه این ویروس طوری طراحی شده که دسترسی شما رو به صفحه افزونه های گوگل کروم میبنده و امکان حذف اونو بصورت عادی ندارید !

روش حذف ویروس Ttczmd.com :

برای حذف بهترین راه حذف دستی افزونه ها هست به این آدرس :

C:\Users\[user name]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

پوشه Extensions

تو رایانتون برید . (درصورتی که پوشه AppData مخفی بود از آموزش نمایش فایل های مخفی استفاده کنید )

در پوشه Extensions پوشه های افزونه های گوگل کروم وجود داره . بدلیل اینکه این ویروس روی رایانه من تازه نصب شده بود من پوشه افزونه هایی که تاریخ تغییراتشون جدید بود رو حذف کردم و مشکل حل شد البته اگه شما نمیدونید چند وقته این ویروس رو سیستمتون نصب شده میتونید یکی یکی پوشه ها رو حذف کنید و تست کنید البته اگر تمام پوشه افزونه ها هم حذف بشه موردی برای مرورگرتون پیش نمیاد و افزونه های ضروری رو میتونید مجدد نصب کنید !

به همبن راحتی از شر ویروس راحت شدید !محصولات سنگبری معنوی
نماد اعتماد سنگبری معنوی