لوگو سنگبری معنوی
98-51-5252-4773+ -0915-528-4095   0 محصول - تومان العربية简体中文EnglishFrançaisItalianoفارسیEspañolTürkçeاردو
|

زمرد؛ طبعی سرد و خشک دارد. رنگ این کانی در مقابل هیچ گونه نوری حتی خورشید وحرارت تغییر نمی کند. اکثر بلورهای زمرد همانند یاقوت، ناخالصی ها و محتویات متعدداز قبیل کانی های مهمان، مایعات، حباب های گاز و ترک های داخلی دارد که در صورت
کثرت این محتویات مات می گردد. این محتویات و ناخالصی ها عیوب زمرد به شمار نمیروند، بلکه همانند یاقوت برای تشخیص زمرد طبیعی از مصنوعی بسیار مفید است.

 زیرکن:این کانی در لاتین ((زیرکن)) نام دارد و در زبان هندی به آن ((زرقون)) می گویند.زیرکن در رنگ های زرد، قهوه ای، قرمز، سبز، آبی و حتی بی رنگ نیز دیده می شود.
بلورهای بسیار شکننده از ویژگی های زیرکن است. زیرکن در مقابل فشار و ضربه بهراحتی خرد می شود، اما به دلیل خواص اپتیکی بسیار جالب آن مانند قدرت زیاد شکست وپراکنندگی نور و درخشش فوق العاده، مورد توجه فراوان بوده است.

زیرکن اكثر مواقع بى رنگ است به جز در رنگ هاى زرد، قهوه اى، نارنجى و بنفش. براى مراقبت از سلامتى هميشه از سنگ زیرکن قهوه‌اى و قرمز كه يكى از بهترين آن را شامل مي‌شود استفاده كنيد.

آلرژي‌ها و بيماري‌هاى پوستى توسط اين سنگ درمان مي‌شود.زیرکن هجوم احساسات و عواطف بيش از حد در افراد را آرام مي كند.سنگ زیرکن باعث نظم و هماهنگى در نيروهاى درونى مي شود.

خواص درمانى سنگ آبی:

سنگ آبى داراى قدرت درمان كننده در زمينه بيماريهاى مختلف و گرفتگى گلو ميباشد. رنگ آبى خنك كننده ,خواب آور , قابض و درمان كننده است.رنگهاى آبى تيره داراى اثرات بسيار قوى در اين زمينه هستند در حاليكه رنگ آبى روشن داراى اثرات الهام بخش و اخلاقى بالايى هستند.
انواع سنگ آبی:سافير ,ياقوت آبى ,فيروزه و …
رنگ آبى علامت الهام , اخلاص ,جاودانگى و مذهبيت است.رنگ آبى موجب ايجاد روحيه مثبت و ترفيع فرد شده , موجب آرامش و تشعشعات صلح آميز ميشود و داراى كيفيت خواب آور است .

عقیق آبی ، باعث تقویت اعتماد به نفس شده و در درمان دردهای ناحیه سر و گرفتگی های
عضلانی بکار میرود.

خواص درمان سنگ های قرمز:
سنگ هاى قرمز براى كمك به بهبود كم خونى اثر فوق العاده اى دارد.در موارد لاغرى و نحيفى ,فقر غذايى,غش و مواردى كه بر اثر هواى سرد دستها و صورت كبود ميشوند, بايد از سنگ قرمز استفاده شود.
انواع سنگ قرمز: ياقوت,مرجان, سنگ يشم,بلادستون و…
رنگ قرمز نشانه زندگى و جنب و جوش است سنگ قرمز موجب تشديد نيروى حيات ميشود.

جاسپر قرمز، که همانطور که از نامش بر میاید برنگ قرمز مایل به قهوه ای است و درکاهش استرس و افزایش تحمل و بردباری تآثیر داشته ، همچنین در از بین بردن دردهای پا، استخوان ها و کمر مؤثر است.

قهوه ای: به ایجاد تقویت حس تعادل درافراد کمک می کند.

خواص درمانى سنگ های زرد:

سنگ زرد داراى قدرت درمان در مورد ديابت (مرض قند) و يبوست مى باشد.
اگر كسى بطور غير عادى لاغر باشد احتمالا اشعه قرمز را زياد جذب مى كند كه در اين بين اشعه (سنگ و رنگ ) زرد ميتواند اين شرايط را در سيستم بدنى خنثى نموده و متعادل نمايد . كسانى كه بيش از حد چاق هستند احتمالا رنگ آبى را بيش از حد جذب مى كنند كه اشعه زرد ميتواند اين امر را خنثى كند.
تمام سنگ هاى زرد :توپاز (ياقوت زرد) , سيترين , كهربا و…
رنگ زرد علامت ذهن, هوش,فهم و درايت زياد است.سنگ زرد بصورت ارتعاشات مثبت و آهن ربايى است كه داراى اثر تقويتى روى اعصاب مى باشد سنگ زرد ميتواند در متعال كردن سيستم عصبى نقش بزرگى داشته باشد .

صورتی:حس دوست داشتن و همکاری را در انسان قوت می بخشد و باعث می شود که افراد احساسات خود را راحت تر بروز دهند.

خواص درمانى سنگ های نارنجی:
سنگ نارنجى براى حفظ سلامتى و نيروى حيات ضرورى است .
سنگ نارنجى گرم , مثبت و تقويت كننده است و در درجه اول ,مشكلات حياتى مربوط به هضم غذا و گردش خون را تحت تاثير قرارمى دهد.سنگ نارنجى مسايل تغذيه اى را منظم مى كند .
تمام سنگ هاس نارنجی: عقيق قرمز ,اوپال آتشين يشم و عقيق آتشين , يشم نارنجى و… رنگ نارنجى علامت انرژى است و از اختلاط دو رنگ قرمز و زرد حاصل ميشود.
( رنگ قرمز نشانگر شخصيت و رنگ زرد نشانگر عقل است,از جمع شدن اين دو غلبه بر خشم و كنترل بر خويش حاصل ميشود.)

 

 محصولات سنگبری معنوی
نماد اعتماد سنگبری معنوی