لوگو سنگبری معنوی
98-51-5252-4773+ -0915-528-4095   0 محصول - تومان العربية简体中文EnglishFrançaisItalianoفارسیEspañolTürkçeاردو
|

هشدار:

با توجه به اعطای مجوز بازاریابی شبکه ای به ۱۲ شرکت توسط وزارت صنعت معدن و تجارت، این تجارت ( بازاریابی شبکه ای) در کشور ما رو به رشد می باشد و شرکت ها برای جذب بازاریابان تبلیغات وسیعی را آغاز نموده اند. برخی از شرکتها در تبلیغات خود به موفقیت صد در صدی در بازاریابی شبکه ای اشاره کرده اند، اما باید بدانید که در این کسب و کار نیز مانند هر کسب و کار دیگر برای دست یابی به موفقیت نیاز به فاکتورهای خاصی می باشد. برخی از عوامل موفقیت در این حرفه اکتسابی بوده و برخی بر اساس کار مداوم و کسب تجربه به دست می آیند.

آیا شرکت قابل اعتماد می باشد؟

تنها به این که یک شرکت خود ادعا می کند که مجوز بازاریابی شبکه ای را کسب کرده است، اعتماد و اکتفا ننمایید، حتماً در رابطه با طرح و نحوه پورسانت دهی و نوع محصولات شرکت تحقیق نمایید. و جهت اطمینان از اصالت مجوز بازاریابی شبکه ای می توانید به سایت های www.networkmarketing.mimt.gov.ir و یا www.iranhoshdar.ir مراجعه نمایید و از قانونی بودن فعالیت این شرکت ها اطلاع حاصل فرمایید.

آیا از توانایی فروش برخوردار می باشید؟

بعضی از افراد به صورت ذاتی یک فروشنده ی خوب می باشند و یا مهارت های لازم را برای این کار به دست می آورند. این افراد انسان های برون گرا و مهربانی می باشند که قدرت خوبی برای سخن گفتن در بین عموم مردم را دارند و از انگیزه و اعتماد به نفس بالایی برخوردار می باشند. بازاریابی شبکه ای مانند هر حرفه ی دیگری فرصتی را برای پیشرفت و رشد مهارت های شخصی و شغلی ارائه می کند؛ اما باید این را مدنظر قرار داد که موفقیت در این کسب و کار مستلزم تلاش و صرف زمان است. قبل از آغاز فعالیت، لازم است که با کسانی که در این حرفه به موفقیت دست یافته اند، مشورت کرد و از تجربه های آنها استفاده نمود.

همانطور که قبلا هم در مقاله:(نتورک مارکتینگ چیست)به این موضوع به طور مفصل اشاره کردیم،بازاریابی شبکه ای ترکیبی است از فروش و تیم سازی.فروش نیمی از مسیر موفقیت شما در بازاریابی شبکه ای است.هر چند حوزه ای است که معمولا کسی به آن علاقه ندارد.اگر شما توانایی فروش خوبی دارید پس مطمئنا در بخش فروش بازاریابی شبکه ای موفق تر خواهید بود.و اگر فروش را تا به حال انجام نداده اید یا آن را دوست ندارید هم جای نگرانی نیست، چون:

“فروش هم قابل یادگیری و اکتسابی است”

آیا علاقه مند به برقراری ارتباط با دیگران هستید؟

یکی از مهم ترین ابزارهایی که برای موفقیت دربازاریابی شبکه ای به آن نیاز دارید، توانایی برقراری ارتباط با افراد مختلف و به شکل مداوم است.در بازاریابی شبکه ای تجارت شما با گسترش افراد سازمان و تیم فروشتان گسترش پیدا میکند. شما باید با افراد مختلفی در ارتباط باشید. باید هر روز دایره ارتباطی تان را گسترش دهید.

به هر حال اگر خواهان کسب درآمدهای بالا و رسیدن به زندگی رویایی خود هستید باید سازمانی بزرگ و در آینده جهانی داشته باشید.پس این نکته را همین ابتدای کار مد نظرتان داشته باشید که برای موفقیت در این حرفه باید مهارتهای ارتباطی تان را روز به روز قوی تر کنید.البته به شما حق میدهم که این مسئله آن هم در ابتدای کار شاید کمی نگران کننده باشد. خیلی ها از اجتماع و برقراری ارتباط با دیگران واهمه دارند.ولی خوبی این امر این است که باور کنید هیچ کس از همان ابتدا ارتباطات خوبی نداشته.

.آیا با پیوستن به شرکت خطر زیان مالی برای شما وجود دارد ؟

بررسی کردن سیاست باز خرید شرکت بسیار با اهمیت است، زیرا اگر شما تصمیم به خارج شدن از شرکت گرفتید، از حق و حقوق تان آگاه خواهید شد، اگر یک نفر تصمیم به خروج از شرکت گرفت، موجودی ها و کمک های خریداری شده برای فروش در طول ۱۲ ماه گذشته را به حداقل ۹۰% قیمت خرید بازخرید کند. توجه به موارد ذکر شده و به کار بستن نکات کلیدی می تواند در پیشبرد اهداف اشخاصی که خواستار فعایت تجاری در سیستم های بازاریابی شبکه ای سالم هستند، راهگشا باشد.

حاضرید موفقیت خود را در این حرفه به سایرین هم انتقال دهید؟ با صداقت کامل.دربازاریابی شبکه ای  برای موفقیت باید هر چه بلد هستید و هر آنچه آموخته اید را بدون هر گونه کم و کاستی در اختیار افراد سازمانتان قرار دهید.برخلاف کارهای سنتی که همیشه برخی از اسرار کسب و کار و موفقیت در آن را نزد خودتان پنهان نگه میدارید.این یکی از بزرگ ترین تغییر دیدگاه هایی است که باید انجام دهید.

 محصولات سنگبری معنوی
نماد اعتماد سنگبری معنوی