لوگو سنگبری معنوی
98-51-5252-4773+ -0915-528-4095   0 محصول - تومان العربية简体中文EnglishFrançaisItalianoفارسیEspañolTürkçeاردو
|

به نقل از رویترز، در حالی که با مشاهده نشانه هایی از کاهش تنش ها بین آمریکا و کره شمالی، شاخص دلار تقویت شده است.

قیمت طلا در معاملات اولیه آسیایی امروز اندکی کاهش داشت، هرچند که ادامه نگرانی ها از جنگ تجاری میان آمریکا و چین همچنان قیمت طلا را تقویت می کند.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰٫۱ درصد کاهش به ۱۳۳۱ دلار و ۵۱ سنت رسید. قیمت فلز زرد روز جمعه به پایین ترین رقم بیش از ۲ هفته گذشته یعنی ۱۳۲۱ دلار و ۱۶ سنت رسید، اما در پایان معاملات روزانه نیم درصد رشد داشت.

قیمت طلای آمریکا نیز امروز با ۰٫۱ درصد کاهش به ۱۳۳۵ دلار و ۲۰ سنت رسید.

شاخص دلار، که معیار ارزیابی ارزش دلار در برابر ۶ ارز دیگر جهانی است، امروز با ۰٫۱ درصد افزایش به ۹۰٫۱۸۵ رسید.

یک مقام آمریکایی گفت، کره شمالی برای اولین بار به آمریکا گفته که آماده بحث در خصوص عاری سازی شبه جزیره کره از تسلیحات هسته ای در جریان دیدار کیم جونگ اون، رهبر این کشور با رئیس جمهوری آمریکا است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا دیروز پیش بینی کرد که چین موانع تجاری خود در قبال کالاهای آمریکایی را کاهش خواهد داد. این ابراز خوش بینی در حالی است که تشدید تنش های تجاری بین دو اقتصاد جهان هفته گذشته موجب آسیب دیدن بازارهای مالی شد.

جرومی پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا گفته، بانک مرکزی امریکا برای تحت کنترل نگه داشتن تورم احتمالا باید افزایش نرخ بهره را ادامه دهد.

وی افزودف هنوز زود است بفهمیم که آیا افزایش تنش های تجاری به اقتصاد آمریکا لطمه می زند یا نه.

اقتصاد آمریکا در ماه مارس کمترین فرصت شغلی را در طی ۶ ماه گذشته ایجاد کرد، اما با توجه به افزایش دستمزدها، فدرال رزرو احتمالا توجیه کافی برای افزایش بیشتر نرخ بهره در سال جاری را دارد.

 

 محصولات سنگبری معنوی
نماد اعتماد سنگبری معنوی